Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë thonë VIP-at për ish-ët e tyre

May 21
09:38 2016

Tom Cruise & Katie Holmes

Tom Cruise & Katie Holmes
Picture 1 of 9

Tom: “Nuk ka nevojë për ta mbrojtur vajzën time nga feja ime”, Katie: “Nuk ndiej keqardhje për asgjë që kam bërë. Kam mësuar nga çdo gjë. Thjesht vazhdoj të eci”.

Hollivudi është i mbushur plot e përplot me histori dashurie: disa arrijnë t’i mbijetojnë kohës dhe presionit, kurse disa të tjerë jo. Dhe për histori të kategorisë së dytë, lagjja më e famshme e Los Angelos-it shquhet.

Por, ç’ndodh pasi këto çifte ndahen? Disa mbeten miq, disa jo.

Shfletoni galerinë e mësipërme për të mësuar se ç’thonë për njëri-tjetrin personazhe të famshëm që dikur kanë ndarë shtratin bashkë.

Komento
Etiketimet
Shperndaje