Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë po shohin këta meshkuj?

April 22
19:34 2016

E keni menduar ndonjëherë  se çfarë ndodh pas jush, ndërkohë që jeni duke bërë fotografi për qejfin tuaj? Ndoshta nuk ju bie ndërmend, por mjafton  të shihni fotot . Ca sy të panjohur janë fiksuar mbi të pasmet e tua e që, për dreq, duhet të të kenë prishur një nga fotot më të bukura. Vajzat janë në gjendjen e tyre më të mirë, të kuruara në tualet e gjithë qejf pozojnë përballë aparatit fotografik. Ndërsa meshkujt përfitojnë nga përkuljet e lehta sensuale për të kënaqur sado pak sytë me format trupore të femrave.  Disa thonë: A mund t’u vësh faj? Të tjerë thonë se këto janë instinkte mashkullore; nëse i ke, nuk i reziston dot tundimit. Por, përveç sikletit, situata të tilla shkaktojnë pafund të qeshura. Shfletoni galerinë bashkangjitur dhe shihni disa nga momentet më qesharake që kanë futur “në kurth” vëmendjen mashkullore.

Shperndaje