Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë po ndodh mes Selena Gomez dhe Justin Bieber?

Çfarë po ndodh mes Selena Gomez dhe Justin Bieber?
June 08
15:48 2016

Justin Bieber sapo bëri diçka me të vërtetë surprizuese në Instagram-in e Selena Gomez.

Kohët e fundit kemi parë shpesh komente në llogaritë sociale të tyre, aq sa na kanë lënë të kuptojmë rreth një ribashkimi të mundshëm. Kështu që tashmë fansat kanë një dilemë rreth marrëdhënies “shoqërore” mes dy këngëtarëve, edhe pse e ardhmja e tyre ka qenë gjithnjë e paqartë.
Bieber e ka ndjekur në Instagram Selenën këtë fundjavë. Ai ka postuar foto të tijën me Selenën në Instagram si për të kujtuar një kohë të shkuar të jetës, ndërkohë që 2 muaj më parë nën komentin “ndihet” ai ka postuar foton e një puthjeje mes tyre. Që nga viti 2014 ata nuk e ndiqnin njëri- tjetrin në rrjete sociale, megjithatë ne mbetemi në pritje për të parë se si do të vazhdojë historia.

Shperndaje