Blitz

 Breaking News

Çfarë po ndodh me lidhjen e Rudina Dembacaj dhe Mark Frrokut?

Çfarë po ndodh me lidhjen e Rudina Dembacaj dhe Mark Frrokut?
January 17
14:03 2020

Pas lajmeve rreth divorcit me ish-bashkëshortin, Rudina Dembacaj, aktorja e njohur shqiptare zuri ballinat kryesore të portaleve pasi mediat filluan të aludonin se bukuroshja e ekranit ishte hedhur në krahët e ish-deputetit Mark Frroku.

Nuk kaloi shumë dhe Rudina e konfirmoi vetë një gjë të tillë, me foto dhe një përshkrim bashkangjitur tyre!

Kureshtja, si një çift i ri në show bizz është e madhe dhe dyshja ka fokusin kryesor të mediave, dhe mos u merakosni sepse çdo gjë po shkon mirë.

Rudina ka postuar një foto krahë Markut në llogarinë e saj sociale Instagram!

Bukur bukur!

Share