Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë po ndodh me Kendall Jenner?

Çfarë po ndodh me Kendall Jenner?
October 31
10:25 2016

Kendall Jenner është duke kaluar një periudhë të vështirë në jetën e saj.

Çfarë po ndodh me modelen?

Jenner zbuloi se është duke u përballur me një gjendje të frikshme shëndetësore: ankthin. Në episodin e së dielës së “Keeping Up With the Kardashians”, modelja e njohur rrëfeu se i ndodh shpesh të zgjohet në mes të natës dhe nuk mundet të lëvizë.

Nëna e saj i ka thënë se është duke kaluar një periudhë ankthi, por Kendall i mëshon faktit se diçka më serioze është duke ndodhur.

“Të gjithë më thonë që jam mirë, por unë nuk ndihem kështu”,- është shprehur Kendall./Blitz.al/

Shperndaje