Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë po ndodh me Justin Bieber? Fotografohet i vetëm dhe i mërzitur në rrugët e “New York”

Çfarë po ndodh me Justin Bieber? Fotografohet i vetëm dhe i mërzitur në rrugët e “New York”
July 13
19:12 2018

Vetëm pak ditë më par Justin Bieber e shpalli publikisht fejsën me të dashurën e tij Hailey Baldwin. Vetëm pak kohë pasi u nda nga Selena ai mori vendimin e papritur për ti propozuar për martesë dhe kjo u konsiderua si diçka mjaft e nxituar.

Por nuk kanë kalaur shumë kohë dhe një ditë më parë Justin është fotografuar në rrugët e Neë York i stresuar duke folur në telefon dhe shpesh herë edhe me duart në kokë. Nuk dihet sëse kjo ka të bëjë me një pendesë përsa i përket vendimit që ai mori apo kjo nuk ka lidhje.

Fansat kanë arritur ti lidhin këto foto me fshirjen e video së të dashurës së tij nga Instagrami ku Hailey ishte duke kënduar. Në fakt çifti në daljet e tyre duken mjaft të lumtur pranë njeri-tjetrit por për të marrë vesh diçka më shumë na duhet të presim.

Komento
Shperndaje