Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë po i mungon Albërie Hadërgjonajt?

Çfarë po i mungon Albërie Hadërgjonajt?
September 23
09:36 2016

Këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj ndodhet në New York, pranë vajzës të saj Anxhelinës. Sipas postimeve në rrjetet sociale, këngëtarja ka qenë duke ndjekur spektakle të ndryshme në Amerikë, por i mungon spektakli ku ajo vetë ka marrë pjesë në Shqipëri.

Vetëm pak më parë, Albëria ka postuar në Instagram një video nga spektakli “Dance with me”.  Teksa ka hapur arkivat, ajo është bërë nostalgjike dhe ka kujtuar me mall puntatat e këtij spektakli.

Madje, Albëria thotë se pjesëmarrja në ”Dance with me” ka qenë  një ndër eksperiencat më të bukura. Më pas falënderon kolegët e saj dhe u uron fat konkurrentëve të këtij sezoni./Blitz.al/

Sa mall kam per ato dite ne @dancewithmealbania Me mungoni te gjithe pa perjashtim😔 Ishte nji nder eksperiencat me te bukura ne gjithe keto vite!!! I kujtoj me mall cdo puntat Love&miss you all very much. Televizioni Klan u kthye ne shtepi per ne me jave te tera 😍 Faleminderit me zemer Sander&Alba frangaj Nji dashuri dhe respekt e kam me vete gjithemon per @veragrabocka❤ @veragrabocka@alketavejsiu @valbonaselimllari @albi_nako @robertdragot @rezarta_skifteri Faleminderit miqeve dhe kolegeve qe me dhuruan momente te mrekullueshme.Ju uroj nga zemra gjithecka te bukur ne jet. Ne @dancewithmealbania fitova mikun tim qe e dua dhe e qmoj shume!!!Vesel mka mar malli sepse je nji djal i edukuar e me zemren me te bukur se pamjen qe tka dhen Zoti.❤ @veselkurtishaj Nji perqafim i sinqert me mall per te gjithe ju zemrat e dancewithme 2@labinotsgash @sardidj @ingritgjoniii @stine_records_ed @roza_lati @arilenaaraa @irenakita @drinizeqo @violaspiro #balerinet❤ #Cekja #Markela # Shume suksese dhe kenaquni sa me shume ju qe jeni kte vit ne @dancewithmealbania 3 Love A.H💋

A video posted by Alberie Hadërgjonaj (@alberie_hadergjonaj) on

Shperndaje