Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë paralajmëron tabela misterioze në LA për Kanye West dhe Drake?

Çfarë paralajmëron tabela misterioze në LA për Kanye West dhe Drake?
August 30
16:00 2016

Javën e kaluar, në një tabelë misterioze në Los Angelos është shfaqur një shkrim ku thuhet “Calabasas është Abu Dhabi i ri”. E çuditshmja në këtë tabelë është se shihen logot e kompanive të Drake dhe Kanye West. Ndoshta bëhet fjalë për ndonjë bashkëpunim midis dy reperëve?

Për këtë bashkëpunim ka folur Kanye gjatë performancës në OVO Fest. West ka zbuluar se ai dhe Drake mund të bëjnë një album të përbashkët. Për momentin asgjë nuk është konfirmuar, por kjo tabelë në LA mund të jetë një paralajmërim për fansat e tyre./Blitz.al/

la

Komento
Shperndaje