Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë ka të çuditshme kjo foto e Arminës dhe Shkëlzenit?

Çfarë ka të çuditshme kjo foto e Arminës dhe Shkëlzenit?
August 12
18:23 2016

Prej ditësh, blogg-erja Armina Mevlani është duke shijuar pushimet e verës në shoqërinë e partnerit të saj, Shkëlzen Berisha.

Ajo ndan shpesh me fansat e saj momente nga pushimet dhe para pak minutash modelja ka postuar një fotografi ku shfaqet bashkë me të fejuarin e saj duke u përqafuar në det. Armina duket seksi si në shumë foto që ajo poston, por vëmendjen në këtë rast e tërheq Shkëlzeni. Ai është shfaqur i veshur më shumë seç duhet, me një bluzë me mëngët e shkurtra në mes të detit.  Ndoshta mund të jetë menduar si një kombinim me Arminën, megjithatë është për t’u çuditur fakti se Shkëlzeni lahet i veshur në det./Blitz.al/

Shperndaje