Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë ka dashur të thotë Mozzik-u me këtë foto jo-etike?

Çfarë ka dashur të thotë Mozzik-u me këtë foto jo-etike?
December 06
14:18 2016

I njohur për postimet e tij “funny”, shpeshherë edhe të çuditshme, këtë herë reperi Mozzik ka shpërndarë për të gjithë fansat e tij një foto që do t’ju lërë me gojë hapur.

Reperi nga Kosova ka pozuar duke futur dorën në tuta, duke prekur gjithashtu edhe organin e tij gjenital.

“Jo gjithmonë të duhet një plan… ndonjëherë ty të duhen thjesht b*le”, – shkruan reperi në përshkrimin e fotos. Besojmë se kjo është thjesht një shaka nga Zziki pasi një foto e tillë nuk është mënyra e duhur për të përshëndetur fansat që frymëzohen nga artisti. /Blitz.al/

 

U don’t always need a plan bro..sometimes u just need balls ? #MAIRIUNVEN #MOZZIK @zzapnchriss Photographer : @photographerflamurilazi

A photo posted by MOZZIK (Official) ️️️️️?? (@mairiunven) on

Shperndaje