Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë e gëzon Ledrin?

Çfarë e gëzon Ledrin?
November 29
11:20 2016

Mbrëmjen e kaluar, reperi i njohur Ledri Vula ka qenë nën shoqërinë e miqve të tij, Era Istrefit dhe Faton Shoshit.

Por pas kësaj, Ledri  duket se është ngritur shumë i lumtur mëngjesin e  sotëm.

Ai ka postuar në Insta Story një foto nga dritarja e tij ku duket se qytetin e ka mbuluar dëbora. Dëbora karakterizon festat e fundvitit dhe dimrin;  si reperi edhe shumë njerëz të tjerë  e presin me padurim këtë periudhë.

Gjithashtu Ledri e ka shoqëruar këtë foto me një emoji me zemra. Duket se Ledri nuk është zgjuar i zymtë si koha, por plot pozitivitet./Blitz.al/

le

 

Shperndaje