Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë e bëri bashkë Tunën dhe Adrian Gaxhën?

May 21
12:18 2016

 

Adrian Gaxha dhe Tuna mund të jenë zhdukur nga objektivët e fotografëve apo nga “syri” i medias, por jo nga kamera e Snapchat-it.

Mbrëmjen e kaluar, Tuna ka postuar në llogarinë e saj në SnapChat një seri fotosh bashkë me Adrianin, të shkrepura në një dasmë.

“Miqtë e vjetër janë më të shtrenjtët”,- shkruan këngëtarja në një nga fotot dhe në një video shihet bashkë me këngëtarin duke kërcyer nën melodinë e një kënge popullore.

Galeria e mësipërme do t’ju tregojë disa nga momentet që Tuna ka kaluar me Adrian Gaxhën në këtë dasmë.

Shperndaje