Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë e bën nostalgjike Elvana Gjatën?

Çfarë e bën nostalgjike Elvana Gjatën?
August 27
22:55 2016

Këngëtarja Elvana Gjata ka postuar në “Instagram” një video nga konkursi që do shërbente si fillimi i një karriere të gjatë e të suksesshme muzikore për të.

Vetëm 15 vjeç, me gërsheta dhe e veshur me të kuqe, Elvana adoleshente prezantohet përpara jurisë së “Ethet e së premtes mbrëma”, për tu bërë më pas pjesë e këtij spektakli ku ajo do arrinte të ishte një nga 10 konkurrentet që do të kualifikohej në finalen e edicionit të parë të “Etheve”. Mesa duket, mbrëmja e sotme është paksa nostalgjike për këngëtaren, e cila kujton spektaklin e parë talent-show që vlerësonte vokalin.    /Blitz.al/

 

15. #ethetesepremtesmbrema

A video posted by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Komento