Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë e bën krenare Ilda Bejlerin?

July 21
22:12 2016

Primobalerini në teatrin shtetëror të Baden Utenberg në Gjermani, Bledi Bejleri, tashmë është edhe koreograf. Kjo arritje e të vëllait e ka bërë edhe më krenare motrën e tij, moderatoren Ilda Bejleri.

“Bledi Bejleri, talent jo vetem si balerin, por tashmë edhe si koreograf. Pafund krenare për ty!”, shkruan ajo bashkangjitur fotos të shkëputuar nga një artikull gazete në Gjermani kushtuar koreografisë “Vision” me koreograf balerinin shqiptar.

 

 

Etiketimet
Shperndaje