Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë e acaron Marinën?

Çfarë e acaron Marinën?
November 07
16:04 2016

Marina Vjollca është një nga personazhet e famshme të ekranit, që njihet për natyrën e saj të qetë. Shpesh e kemi parë në situata “të nxehta” në emisionet sportive, por gjithmonë ka ditur të ruajë qetësinë. A e dini se çfarë e acaron në të vërtetë Marinën?

Moderatorja e “Procesi sportiv” ka shpërndarë në InstaStory një foto ku shfaqet në makinë dhe shkruan: “Trafiku më acaron”.

Mesa duket, Marina është acaruar me të vërtetë teksa qëndron në trafik, pasi në rrjetet sociale ajo poston gjithmonë foto duke qeshur apo pranë partnerit të saj, Getoarit. /Blitz.al/

 

whatsapp-image-2016-11-07-at-14-24-59-1

Shperndaje