Blitz

 Breaking News

“Carpool Karaoke”, një edicion special për Krishtlindje

“Carpool Karaoke”, një edicion special për Krishtlindje
December 16
18:29 2016

Një nga moderatorët më në zë të momentit, James Corden, ka arritur të sjellë një përmbledhje të momenteve më të mira të “Carpool Karaoke” dhe kjo përfshin këngëtarë si Adele, Lady Gaga, Elton John, Mariah Carey, Selena Gomez, Demi Lovato etj., të cilët këndojnë hitin e Krishtlindjes, “All I Want For Christmas Is You”.

“The Late Late Show” transmetoi edhe një sërë serish speciale, në kuadrin e Krishtlindjes, të cilat përfshinin edhe bashkëpunimin me Neil Diamond, me të cilin e kthyen hitin “Sweet Caroline” në “Sweet Christmastime”. /Blitz.al/

Share