Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Cardi B bëhet nënë për herë të parë! Zbuloni emrin e veçantë të vajzës së saj

Cardi B bëhet nënë për herë të parë! Zbuloni emrin e veçantë të vajzës së saj
July 11
17:02 2018

Cardi B ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

Bëhet fjalë për një vogëlushe e cila ka ardhur në jetë ditën e djeshme më datë 10 korrik. Vajza do të quhet Kulture Kiari. Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperja nëpërmjet një postimi pak minuta më parë në Instagram ku tregonte gjithashtu dhe emrin e fëmijës së saj të parë me partnerin Offset.

“Kulture Kiari Cephus”  është emri i vajzës së sapolindur, emër i cili vjen nga “Culture/Kulturë” titulli i albumit të parë të Migos, grupit ku bën pjesë Offset.

Cardi B zgjodhi që ta m bante të fshehtë fillimisht shtatzëninë derisa i surprizoi të gjithë kur u shfaq me barkun e rrumbullakosur në një episodi të “Saturday Night Live”./Blitz.al/

Kulture Kiari Cephus 07/10/18🎀🌸 @offsetyrn

A post shared by Cardi B Official IG (@iamcardib) on

Komento
Shperndaje