Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Capital T takon futbollistin e njohur në Londër

Capital T takon futbollistin e njohur në Londër
November 28
18:30 2016

Prej disa ditësh këngëtari i njohur Capital T ndodhet në Londër.

Gjatë qëndrimit të tij në kryeqytetin e Anglisë ai ka takuar futbollistin e njohur me origjinë shqiptare Xherdan Shaqiri, i cili është duke luajtur me skuadrën angleze Stoke City.

Pak më parë, këngëtari ka postuar një foto në rrjetet sociale me Xherdanin dhe bashkangjitur me të shkruan “Ne në qytet”, duke e shoqëruar me emoji-n e flamurit shqiptar dhe disa emoji zjarri.

Ata duken shumë të lumtur në shoqërinë e njëri-tjetrit. /Blitz.al/

jjj

 

Komento
Shperndaje