Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Capital T ka një përgjigje për gazetarët

Capital T ka një përgjigje për gazetarët
September 20
17:15 2016

Shpeshherë shumë gazetarë, por edhe njerëz të thjeshtë bëhen kuriozë për vendet ku këngëtarët xhirojnë klipet e tyre ose për vendet ku frymëzohen ata.

Mesa duket, Capital T është bezdisur nga pyetjet e shumta “Ku inspirohesh?” dhe u ka kthyer një përgjigje gazetarëve.

Këngëtari ka postuar një foto në Instagram dhe shkruan: “Për gazetarët që mpyesin ku inspirohesh e ku shkruan: vërdallë n’planet”.

Përgjigjja e Capital T duket pak ironizuese dhe jo një përgjigje e mirëfilltë, por nga kjo mund të kuptojmë që kur Capital T inspirohet nuk ka rëndësi vendi dhe mund të ndodhet kudo nëpër planet./Blitz.al/

capital

Shperndaje