Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Capital T bëhet pjesë e fushatës së njohur sensibilizuese

Capital T bëhet pjesë e fushatës së njohur sensibilizuese
March 20
17:48 2017

Ai është njëri prej reperave më të suksesshëm, i cili po korr mjaft suksese me këngët e tij dhe koncertet brenda dhe jashtë vendit.

Përveç muzikës, Capital T duket se ka edhe një anë tjetër mjaft pozitive: filantropinë.

Reperi ka shpërndarë në Instagram disa foto, ku shfaqet përkrah disa fëmijëve romë në kuadrin e Ditës Ndërkombëtare të Lumturisë në bashkëpunim me UNICEF.

Duket se Capital T është mjaft i ndjeshëm ndaj kauzave të tilla sociale. /Blitz.al/

International Day of Happines

A post shared by Capital T (@truekapo) on

International Day of Happines

A post shared by Capital T (@truekapo) on

?

A post shared by Capital T (@truekapo) on

?

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Komento
Shperndaje