Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Calvin Harris ka një mesazh për Taylor Swift…

Calvin Harris ka një mesazh për Taylor Swift…
July 13
22:01 2016

Vazhdojnë ironitë midis Taylor Swift dhe ish të dashurit të saj Calvin Harris. Bëri mjaft bujë lidhja e Taylor me Tom Hiddlestone, por është folur gjatë për ish-in e saj dhe këngën që ai dedikoi.

Por mesa duket Calvin do ti japë fund këtij diskutimi. Nëpërmjet postimeve të tij në Twitter, ai i ka dedikur një postim Taylor-it. Ai ka shkruar: “E kuptoj që je e lumtur në marrëdhënien e re që ke krijuar dhe duhet të përqëndrohesh në të, në vend që të tentosh të lëndosh ish të dashurin tënd. Unë e di që  ti ke nevojë të kesh një person të ri për të fundosur, siç bëre me Katy Perry-n. Por më vjen keq, nuk jam unë ky djalë. Unë nuk do ta lejoj këtë gjë.”

Etiketimet
Vip
Shperndaje