Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Calvin Harris hidhet përsëri “në sulm”

Calvin Harris hidhet përsëri “në sulm”
July 18
19:13 2016

Edhe pse ka pak kohë që është ndarë nga Taylor Swift, Calvin Harris mesa duket e ka marrë veten shumë shpejt.

Sipas Page Six dhe Entertainment Online (ET), Calvin Harris po del me bukuroshen Tinashe.

“Ata kanë dalë për një kohë të gjatë bashkë. Ndërsa tani takimet me njëri- tjetrin janë diçka e zakonshme”, – thonë burimet pranë çiftit të ri.

“Të dy kanë ruajtur kontaktet edhe kur Calvin ishte me Taylor, por tani ata kanë filluar të afrohen me njëri-tjetrin”, – shprehen miqtë e Calvin për Page Six.

Dy të rinjtë janë parë në një “club” nate në Malibu këtë të shtunë, gjë që ka nxitur akoma më shumë zërat për një lidhje mes tyre.

 

 

Komento
Shperndaje