Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Calvin Harris hakmerret ndaj Taylor Swift…

June 29
13:42 2016

Calvin Harris pas ndarjes nga Taylor Swift, përveç përkushtimit në muzikë, duket se po e shijon faktin e të qenit vetëm.

Ish-e dashura e tij tashmë e ka bërë publike lidhjen e saj me Tom Hiddleston e duket se Harris nuk është se i intereson dhe aq, pasi edhe ai po shijon jetën e tij. DJ skocez është shfaqur tek shëtiste në një jaht luksoz i rrethuar nga femra të bukura. Ai ka shpërndarë disa video në Snapchat krah disa bruneve seksi duke shkruar mbi të fjalinë: “Unë shkruaj këngë”. Bashkë me të ka qenë edhe miku i tij Emil Nava, bashkëpunëtor me Harris në shumë projekte.

Ka qenë vetë Calvin ai që i ka dhënë fund lidhjes me Swift dhe pavarësisht rrethanave ata vazhdojnë ta ndjekin njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Komento
Shperndaje