Blitz

 Breaking News

Caitlyn Jenner ngatërron vajzat: uron për ditëlindje Kylie-n me foton e Kendall!

Caitlyn Jenner ngatërron vajzat: uron për ditëlindje Kylie-n me foton e Kendall!
August 13
10:32 2019

Caitlyn Jenner nuk ka marrë pjesë në 22 vjetorin e vajzës të saj Kylies, por ajo e ka uruar nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale. Urimi i Caitlyn ka shkaktuar mjaft të qeshura dhe e dini pse?

Ajo ka uruar Kylien me foton e Kendall. Ka postuar një foto nga fëmijëria duke ngatërruar vajzat dhe përbri shkruante:

“Jeta ishte shumë e thjeshtë atëherë, por jeta është kaq e mirë sot. Gëzuar ditëlindjen vajza ime e vogël @kyliejenner”!

Por sapo fansat kanë vënë re këtë gabim, Caitlyn ka fshirë postimin dhe ka publikuar një foto me të dyja vajzat ku shkruan: “Gëzuar ditëlindjen!/blitz.al

Share