Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Caitlyn Jenner dëshiron të kthehet sërish burrë?

Caitlyn Jenner dëshiron të kthehet sërish burrë?
May 12
19:20 2016

Ian Hapler i “The Wrap” është duke shkruar biografinë e familjes Kardashian. Duke mbledhur informacionet për këtë biografi, një burim i afërt ka thënë se Caitlyn Jenner dëshiron të kthehet përsëri në mashkull pas disa vitesh. Por Caitlyn e ka mohuar këtë gjë për momentin.

Hapler ka thënë: “Unë jam miku i saj prej vitesh dhe e di se tranzicioni ka qenë i vështirë. Caitlyn është tronditur  nga mënyra se si diskriminohen transgjinorët dhe ndoshta kjo mund të jetë një arsye që ajo të kthehet përsëri në Bruce Jenner. Unë e di se miqtë e saj do ta mbështesin për çdo gjë që ajo do të bëjë”.

Komento
Etiketimet
Shperndaje