Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Ça mban o dhè”, komentuesja e ofendon, Rozana Radi i përgjigjet sipas mënyrës së saj

“Ça mban o dhè”, komentuesja e ofendon, Rozana Radi i përgjigjet sipas mënyrës së saj
January 12
21:20 2019

Rozana Radi është nga ata personazhe që bën mirë të mos i ngacmosh.

Këngëtarja publikoi në profilin e saj në Instagram një video gazmore , pjesë të projektit të saj “Femzanat”, në të cilën tregon një situatë të sikletshme dhe me një polic.

Por mesa duket një prej ndjekëseve nuk i ka pëlqyer dhe aq video-ja në fjalë.

“Pah sa debile këto, ça mban o dhè”, -shkroi ajo poshtë postimit të Rozit.

Këto fjalë e bënë këngëtaren të reagojë duke publikuar me foto komentin e ndjekëses në Insta Story, dhe madje duke iu përgjigjur, thjesht sipas mënyrës së saj: me një pyetje.

“Po dhe nëse s’e ka kuptuar se ndoshta e ka të vështirë ta kuptojë. Si ka mundësi zonja…, juve si ju mban toka, vertikalisht apo horizontalisht?” – shkruan ajo mbi foton e komentit, të publikuar në Story.

Pra, bëni mirë ta mendoni dy herë kur të komentoni në postimet e Rozanës.

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje