Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Buzëkuqi, pikërisht kjo nuk më pëlqen”, me kë ta ketë Majk vallë?

“Buzëkuqi, pikërisht kjo nuk më pëlqen”, me kë ta ketë Majk vallë?
December 02
11:31 2016

Majk sapo ka publikuar projektin e tij me titull “Fund”, një këngë e cila është pëlqyer shumë nga publiku. Ai është përfolur kohët e fundit në media për lidhjen e tij me bukuroshen nga Prishtina, Majlinda Zeka, një marrëdhënie e cila mendohet të ketë marrë fund tashmë. Mbrëmjen e kaluar, këngëtari nga Kosova ka postuar një foto në Instastory, duke treguar diçka që ai nuk pëlqen te femrat.

“Buzëkuqi te buzët e tua, pikërisht kjo gjë nuk më pëlqen”,- shkruan Majk.

Zakonisht, buzët e kuqe te një femër janë epshndjellëse për meshkujt, megjithatë këngëtari i “Dashni” nuk mendon kështu. E dashura e Majk duhet ta ketë parasysh këtë fakt. Megjithatë, nuk dihet nëse kjo është një deklaratë e drejtpërdrejtë apo frazë teksti e ndonjë kënge. Majk aktualisht është duke punuar mbi një tjetër projekt, ndaj nuk do të çuditeshim nëse këto fjalë do t’i gjenim në këngën e tij të ardhshme./Blitz.al/

majkkkk

Shperndaje