Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bukuroshja shqiptare e thotë publikisht: “Noizyn e kam pas fixim, e adhuroja”

October 15
13:13 2017

Në puntatën e kësaj të shtune në emisionin “Thumb” të dy moderatoreve Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu, ka qenë e ftuar Xhensila Pere. Aktualisht ish-missin e ndjekim në spektaklin e kërcimit Dance With Me, një ekperiencë të cilën ajo është duke e shijuar shumë.

Dy moderatoret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu e kanë pyetur Xhensilën, se cili është një nga meshkujt e showbiz-it shqiptar që ajo e ka patur fiksim. Si gjithnjë Xhensila është përgjigjur spontanisht duke treguar një emër.

“Noizy ka qenë fiksimi im. E adhuroja si reper por edhe si mashkull.”- ka treguar bukuroshja e ekranit./Blitz.al/

Komento
Shperndaje