Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bruno Mars: “Kanye më do, pavarësisht konflikteve”

Bruno Mars: “Kanye më do, pavarësisht konflikteve”
November 04
11:51 2016

Midis Bruno Mars dhe Kanye West ka pasur një konflikt në vitin 2013. Kjo ndodhi sepse Bruno Mars i mori atij dy çmime në MTV Video Music.

Bruno ka thënë për revistën “Rolling Stone”: “Ai është Kanye dhe ne të gjithë kemi nevojë për të. Ne të dy jemi sqaruar dhe nuk ka konflikt, por prej atij momenti jemi më të ftohtë me njëri-tjetrin”.

Më pas, plot humor, ai ka shtuar: “Kanye më do mua o burrë, ti e di këtë! Kush nuk më do? Unë jam Bruno Mars!”/Blitz.al/

Komento
Shperndaje