Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bruno ashtu siç nuk e keni parë asnjëherë

Bruno ashtu siç nuk e keni parë asnjëherë
August 27
17:30 2016

Pak muaj më parë Bruno bëri disa “rregullime” në look-un e tij duke ndryshuar modelin e flokëve, kurse tani ai i ka ndryshuar ngjyrën

Ai ka postuar një foto në Instagram ku shihet me flokë të lyer ngjyrë platini dhe shkruan: “New/E re”.

Nuk e dimë nëse kjo është një pamje për projektin e ri muzikor të këngëtarit apo është thjesht një eksperimentim, por dimë të themi se ky model i shkon shumë.

Bruno i ka munguar skenës dhe tregut muzikor shqiptar, pas publikimit të “Ajo”, këngë kjo e cila u prit mjaft mirë dhe u vlerësua nga publiku. Mos vallë “ajo” e ka bërë Brunon të ndryshojë ngjyrën e flokëve? As këtë nuk e dimë, por le të shohim në muajt në vazhdim. /Blitz.al/

 

 

New 🔛

A photo posted by Bruno (@brunothreedots) on

Shperndaje