Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Britney Spears, një nënë e lezetshme Instagrami!

Britney Spears, një nënë e lezetshme Instagrami!
April 21
12:12 2016

Nënat në Instagram janë më të bukurat në botë. Ato postojnë “meme” të pazakonta dhe nuk e kuptojnë plotësisht se çfarë do të thotë TBT, por thjesht kalojnë kohën.  Ndryshe nga ne, nënat nuk e mendojnë shumë nëse selfie-t e tyre do të kapin mbi 11 “like”. Ato thjesht ulen dhe kapin në aparat një tjetër moment rreth vetes, si për shembull kënaqësinë e të pirit një kafe.
Nëse e shihni Britney Spears përmes lenteve si një nënë në Instagram gjithçka do të marrë kuptim.
Së pari, qëndrimi i saj i rastësishëm ndaj karakteristikave individuale të personave të tjerë është më i tërhequr. Përse duhet ta vrasë mendjen për foton e duhur apo për buzëkuqin pak të shkujdesur?
Së dyti, videot e saj selfie në makinë nuk janë vetëm sharmante, por edhe një rikuperim radikal i statusit si një mami e lezetshme. Ajo e dëshmon këtë nëpërmjet videove në Instagram, të postuara së fundmi ditën e martë. Anëtarët e familjes Spears të veshur me kapele ndërkohë që Britney qëndron sinkron me Michael Jackson në sfond.

At it again… Having more fun than my kids lol

A video posted by Britney Spears (@britneyspears) on

Por në videon e dytë, fëmijët i kanë fshehur plotësisht fytyrat e tyre. Mos ndoshta ata mendojnë se nuk e dimë që janë fëmijët e Britney-t?

Listening to the best! #MichaelJackson

A video posted by Britney Spears (@britneyspears) on

Në formën e vërtetë të të qenurit nënë, Britney ka postuar një tjetër video me fëmijët duke shprehur emocionet zhgënjyese se si qeni e ka ngrënë të gjithë djathin që kishin. Duket impresionuese!

When your damn dog eats all the cheese ?

A video posted by Britney Spears (@britneyspears) on


Ja pra ku keni një nënë me bijtë e saj në tri momente të ndryshme. Kjo seri videosh nuk ka konkurrencë me asgjë për rëndësinë dhe mesazhin që përcjell marrëdhënia e nënës me fëmijë dhe momente të tilla.

Etiketimet
Shperndaje