Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Britney Spears dhe Tinashe “dremisin” së bashku?!

Britney Spears dhe Tinashe “dremisin” së bashku?!
November 16
16:54 2016

Pas një vere të nxehtë, kur Britney Spears publikoi albumin e saj “Glory” dhe single-in “Make Me…Ohh”, këngëtarja amerikane ka vendosur që këtë herë të vijë me një bashkëpunim.

Ajo ka publikuar ditën e sotme bashkëpunimin me Tinashe-n, të titulluar “Slumber Party” dhe gjendet në të gjitha tregjet online, si Spotify, Itunes etj. Albumi i saj i fundit, i publikuar në korrik të këtij viti, nuk arriti të dominonte në chart-et e muzikës si Billboard 200, por arriti të ngjitej në vendin e dytë në Official UK Albums Chart në shtator.

Ne po ju sjellim këngën më të re të Britney-t dhe Tinashe-s këtu:

/Blitz.al/

Shperndaje