Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bradley Cooper dhe Irina Shayk nuk e fshehin dashurinë

Bradley Cooper dhe Irina Shayk nuk e fshehin dashurinë
July 07
10:39 2016

Bradley Cooper dhe Irina Shayk duket se po e shijojnë lidhjen e tyre. Ata kanë ndjekur një ndeshje tenisi të Wimbledon në Londër këtë të mërkurë dhe dukeshin shumë të lumtur. Irina dhe Bradley e kanë shijuar ndeshjen, kanë brohoritur gjatë momenteve emocionuese  dhe nuk e kanë kursyer nervozizmin në momentet e vështira të ndeshjes.

Aktori dhe modelja ruse janë duke dalë prej pak muajsh e që atëherë nuk e kanë kursyer dashurinë as në publik. Në muajin maj Copper  ishte i pranishëm në koncertin e Beyonces në Los Angeles i shoqëruar nga e dashura dhe nëna e saj. Pra mund të themi se gjërat janë duke u bërë serioze mes tyre.

Shperndaje