Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Brad Pitt me zemër të thyer, nuk është gati të dashurojë përsëri

Brad Pitt me zemër të thyer, nuk është gati të dashurojë përsëri
November 17
14:59 2016

Brad Pitt dhe Angelina Jolie përfunduan marrëdhënien e tyre pas 12 vitesh.

Disa burime pranë aktorit kanë treguar se ai nuk ka dëshirë të ketë njohje të reja, sepse është me zemër të thyer pasi martesa e tij dështoi.

Përveç divorcit, ai vuajti edhe prej hetimeve mbi abuzimet ndaj fëmijëve. Miqtë e tij, George Clooney dhe Oceans Eleven, i kanë qëndruar shumë pranë Brad-it pas divorcit. Gjithashtu, në daljen e parë në publik, Pitt është shoqëruar nga mikesha e tij Julia Roberts.

Miqtë e tij janë të gjithë pranë aktorit në këto momente të vështira./Blitz.al/

Komento
Shperndaje