Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Brad Pitt do të hetohet për abuzim me fëmijët

Brad Pitt do të hetohet për abuzim me fëmijët
September 22
16:25 2016

Pas divorcit me aktoren e njohur Angeline Jolie, Brad Pitt do të përballet përsëri me gjykatësit, këtë herë i akuzuar për abuzim fizik dhe psikologjik me fëmijët.

TMZ ka treguar se Pitt ka dhunuar një nga fëmijët e tij, në prani të të tjerëve, teksa po udhëtonin me avionin e tyre privat.

Një burim për People ka shtuar se aktori i njohur ka qenë gjatë gjithë kohës nën efektin e alkoolit, që pas zënkave me Angeline-n. Pavarësisht kësaj, Brad nuk do ta marrë lehtë këtë histori dhe do ta mbrojë veten deri në fund.

Mesa duket, telashet për Brad Pitt nuk kanë të mbaruar! /Blitz.al/

Shperndaje