Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bora Zemani pikturon përjetësisht në trup dashurinë për të birin, reagimi vogëlushit Arbor është i paparë!

Bora Zemani pikturon përjetësisht në trup dashurinë për të birin, reagimi vogëlushit Arbor është i paparë!
December 14
13:54 2017

Vetëm dy ditë më parë nëpërmjet Instagramit kuptuam se ishte dita më e lumtur e moderatores Bora Zemani pasi vogëlushi i saj festonte 3-vjetorin e lindjes.

Një urim i veçantë dhe shumë i ndjerë i mami Borës bëri xhiron e rrjetit por mesa duket ajo nuk e paska lënë me kaq sepse surpriza e vërtetë ka qenë një tatuazh i gjithi i dedikuar marrëdhënies së saj me Arborin.

Bora Zemani ka pikturuar në lëkurë, tek dora, dy lule bore një më të madhe dhe një më të vogël, duke personifikuar në njërën veten dhe në tjetrën Arborin.

Ajo ka ndarë me të gjithë një video ku ia shpjegon të birit dhuratën që i ka bërë dhe reagimi i këtij të fundit është thjesht i mrekullueshëm!

 

Komento
Shperndaje