Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bora Zemani do të donte të kishte partner Robertin, ky i fundit i përgjigjet…

Bora Zemani do të donte të kishte partner Robertin, ky i fundit i përgjigjet…
October 16
13:11 2016

Bora Zemani, prezantuesja simpatike sportive, është prej disa javësh pjesë e kastit të emisionit “Dance with me” në Tv Klan. Bora ka partner në kërcim këngëtarin Alban Ramosaj dhe deri tani ata ia kanë dalë mjaft mirë në këtë kompeticion.

Përpara disa minutave Bora ka publikuar një fotografi në Instagram krahë pjesëtarit më kontravers të jurisë, Robert Aliajt. Ajo ka shkruar: “Nëse do të kisha partner Robertin në “Dance with me” ja si do të kërcenim…” , ndërkohë që në fotografi Roberti e ka ngritur në krahë Borën.

Ky i fundit madje nuk ka ngurruar të komentojë duke shkruar: “Borusheee” – në formë përkëdhelie për moderatoren. /Blitz.al/

bora

Shperndaje