Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Bon Bon” i Erës tani serbisht dhe tallava

“Bon Bon” i Erës tani serbisht dhe tallava
May 05
14:34 2016

Kënga “Bon Bon” e Era Istrefit është publikuar tashmë edhe nga një këngëtare serbe. Ana Petrovic e ka sjellë në një variant ku ndërthuret tallavaja me pak “soft porno”. Kënga që e bëri Era Istrefin të njohur edhe jashtë kufijve shqiptarë ka pësuar një “masakrim” të vogël nga këngëtarja serbe, e cila më shumë sesa këndon, ekspozon hiret e saj. Mediat serbe kanë shkruar se versioni i Erës është shumë më i bukur, por mesa duket Ana Petrovic e ka pëlqyer shumë këtë këngë dhe ka dëshiruar të ketë edhe ajo versionin e saj. Dëgjoni variantin serb të “Bon Bon”.

Etiketimet
Shperndaje