Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Boll i thatë këngëtares shqiptare zhvishu sepse ato që ka, i ka vetëm për partnerin e saj! 

Boll i thatë këngëtares shqiptare zhvishu sepse ato që ka, i ka vetëm për partnerin e saj! 
November 19
19:30 2017
Çdo ditë e më shumë po përflitet për këngëtaret e reja dhe mënyrën se si ato shesin projektet e tyre muzikore.
Dikush kritikohet pse tregon më shumë hire seç duhet, dikush më pak, dikush për një tekst të pahijshëm, dikush tjetër për një tekst shumë të mërzitshëm.
Një nga këngëtaret që ka zgjedhur të nxjerrë në pah zërin dhe talentin në të kënduar është Venera Lumani.
Ajo ishte e ftuar në emisionin Thumb të Aulonës dhe Fatmës, ku u pyet se nëse i ka thënë ndonjëhere vetes të tregojë format nëpër klipe.
“Asnjëherë”, – përgjigjet Venera. “Unë e kam thënë, ato që I kam, I kam për Lindin tim”.
Pra, herën tjetër që dikush do t’I thotë Venerës të tregojë hiret, bën mirë të mendohet dy herë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje