Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Blue Ivy, gati të nisë biznesin e saj për të konkurruar të ëmën

Blue Ivy, gati të nisë biznesin e saj për të konkurruar të ëmën
February 06
16:28 2017

Nëse keni menduar se vajza e Beyonce-s dhe Jay Z, Blue Ivy, do të jetë një fëmijë tjetër i llastuar  në Hollywood, jeni shumë gabim!

5-vjeçarja do të publikojë linjën më të re të produkteve, të quajtura Blue Ivy Carter, të cilat do të variojnë nga produktet për flokët, rrobat, telefonat e deri të video-lojërat.  Kompania tashmë i ka firmosur të gjitha dokumentet ligjore që duhen për të nisur aktivitetin.

Kështu ka treguar TMZ në një artikull, ku ndër të tjera bën të ditur edhe që një gjë e tillë pritej të ndodhte në 2012-n, por dikush nuk lejoi për shkak të emrit, “Blue Ivy”.

Nëse një gjë e tillë kthehet në realitet, atëherë do të kemi një familje të plotë biznesmenësh. /Blitz.al/

Shperndaje