Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Blerim Destani na prezanton me dashurinë e tij të vërtetë dhe nuk bëhet fjalë për një vajzë

Blerim Destani na prezanton me dashurinë e tij të vërtetë dhe nuk bëhet fjalë për një vajzë
March 07
15:35 2018

Të gjithë jemi kuriozë të dimë më tepër për jetën personale të personazheve të njohur. Një ndër ta është edhe aktori i njohur Blerim Destani. Ai është shumë i rezervuar përsa i përket jetës sentimentale dhe daljet me vajza nuk i bën asnjëherë publike.

Por sot ai ka vendosur të na prezantojë me dashurinë e tij të vërtetë dhe nuk bëhet fjalë për një vajzë, por për qenin e tij.

Ai ka publikuar në Instagram një foto me qenin e përbri saj shkruan: “Dashuri e vërtetë, Balo”.

Këtë ndoshta nuk e prisnim, por jemi të sigurt që Balo është shoku besnik i Blerimit./Blitz.al/

Komento
Shperndaje