Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bleona Qerreti komenton në foton e këngëtarit me origjinë shqiptare: “Më telefono baby”

Bleona Qerreti komenton në foton e këngëtarit me origjinë shqiptare: “Më telefono baby”
January 08
18:45 2017

Këngëtarja Bleona Qerreti ka treguar gjithmonë se ka shumë njohje në Shqipëri por edhe në Amerikë.

Fillimisht ajo ka treguar se ka miqësi me njerëz të pushtetshëm por edhe artistë të njohur. Mund të themi se Bleonës i ka pëlqyer që gjithmonë të tregojë miqësinë e saj të zgjeruar ose siç themi ndryshe “të mburret” me ta.

Ajo ka komentuar në foton e këngëtarit shqiptar Albert Stanaj, por mund të themi se ka bërë një koment paksa qesharak.

Albert Stanaj tregon nëpërmjet fotos që ndodhet në Kali dhe Bleona i komenton: “Më telefono baby. Numrin ta çoj në DM (mesazh në Instagram)”.

Pse duhet ti bënte këtë koment Bleona, a nuk do ishte më e thjeshtë ti shkruante në DM?!

Faktikisht, arsyen se pse këngëtarja zgjodhi pikërisht  komentet e Instagramit për të lidhur kontaktin me Stanaj nuk e dimë, por mund të themi se kjo është një situatë mjaft komike ose ndryshe “komente tipike shqiptarësh”./Blit.al/

albert

Komento
Shperndaje