Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bleona Qerreti feston Krishtlindjen me presidentin amerikan

Bleona Qerreti feston Krishtlindjen me presidentin amerikan
December 25
18:57 2016

Kur Donald Trump u zgjodh president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ndër të paktët persona që e uronin me dashuri për triumfin ishte edhe këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti.

Mesa duket, Bleona paska vendosur ta kalojë edhe Krishtlindjen me Donald Trump.

Kjo është kuptuar nga një foto e postuar në Instagram nga ylli i “Euros of Hollywood”, në të cilën shfaqet pranë presidentit, tashmë zyrtar, duke bërë një “selfie”.

“Duke vendosur cila “selfie” është më e mirë”, – shkruan këngëtarja. /Blitz.al/

Deciding which #selfie is better ? #supercool #president @realdonaldtrump #selfie #presidentialselfie

A photo posted by Bleona (@iambleona) on

Komento
Shperndaje