Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bleona Qereti: Nuk jua merr mendja ç’do të bëj këtë vit!

Bleona Qereti: Nuk jua merr mendja ç’do të bëj këtë vit!
November 04
10:23 2016

Për Bleona Qeretin është folur gjatë pas daljeve me veshjet ekstravagante në Grammy Awards.

Mbrëmjen e djeshme ajo ka postuar një foto nga ky event i rëndësishëm vitin e kaluar dhe nëpërmjet saj ka bërë një paralajmërim!

Bleona thotë se bota nuk është gati për atë që do të vijë. Mesa duket, këngëtarja diçka e paska ndërmend, ndoshta do të dalë nudo? Këtë nuk e dimë ende, kështu që nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim se me çfarë do të na surprizojë ajo në Grammy-n e ardhshëm. /Blitz.al/

bl

Shperndaje