Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Bleona Qereti: “Kam një jetë të plotë për të pranuar një dashuri gjysmë!”

(Foto) Bleona Qereti: “Kam një jetë të plotë për të pranuar një dashuri gjysmë!”
October 27
09:06 2016

Këngëtarja Bleona Qereti, nuk kursehet që shpeshherë të tregojë emocionet dhe mendimet e saj nëpërmjet postimeve në Instagram.

bleona

Këtë herë ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet duke qeshur ashtu siç ajo di të bëjë më mirë. “Kam një jetë të plotë, për të pranuar një dashuri gjysmë!” – ka shkruar ajo përbri fotos.

Bleona e ka pranuar gjithnjë në intervistat e fundit se është në kërkim të dikujt që mund ta dojë plotësisht dhe ajo t’i dedikohet ashtu siç duhet. /Blitz.al/

Shperndaje