Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Bleona Qereti: “Kam një jetë të plotë për të pranuar një dashuri gjysmë!”

(Foto) Bleona Qereti: “Kam një jetë të plotë për të pranuar një dashuri gjysmë!”
October 27
09:06 2016
Shperndaje