Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bleona Qereti ka një lutje

Bleona Qereti ka një lutje
June 29
16:44 2016

Pavarësisht se Bleona mund të ketë arritur shumë gjëra që ka ëndërruar në jetë, përsëri qenka diçka për të cilën ajo lutet akoma ta ketë.

Nuk është një person zemre apo pasuri, por një fëmijë dhe mundësisht si vajza e vogël që ka në foto, të cilën mesa duket Bleona e do shumë.

Ajo ka postuar para disa minutash në Instagram një foto ku ka pozuar përkrah një vajze të vogël, e cila mund të jetë diku te 6 vjeçe, ku shkruan: “I dashur Zot: Më jep një vajzë si kjo!”

Ç’mund të themi tjetër përveçse “Të dëgjoftë Zoti, Bleonë!”

DEAR #GOD: #PLEASE #GIVE ME A #DAUGHTER LIKE @tatiana_bishop

A photo posted by Bleona (@iambleona) on

Etiketimet
Shperndaje