Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bleona Qereti ka ndërmend të krijojë një Shqipëri tjetër

Bleona Qereti ka ndërmend të krijojë një Shqipëri tjetër
November 02
10:38 2016

Këngëtarja Bleona Qereti, edhe pse aktualisht në SHBA, nuk harron të përmendë origjinën e saj vazhdimisht edhe nëpërmjet postimeve që publikon në rrjete sociale.

bleona

Këtë herë ajo ka postuar një fotografi nga një studio regjistrimi, ku me siguri po përgatitet për projektin e saj të ri muzikor. “Duhet të ndërtojmë një qytet të vogël të quajtur Shqipëri në tokën La La La”, – ka shkruar Bleona, teksa me hashtag ka thënë se është kthyer në realitet, referuar projekteve të reja muzikore që pritet të vijnë prej saj. /Blitz.al/

Shperndaje