Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bleona prezanton koleksionin e saj të ri të bizhuterive…

Bleona prezanton koleksionin e saj të ri të bizhuterive…
October 17
17:27 2016

Prej kohësh tashmë këngëtarja Bleona Qereti ka nxjerrë në treg linjën e bizhuterive që mban emrin e saj, të quajtur  “shopBleona”.

Shpesh ajo i reklamon produktet në profilin e saj në Instagram, gjë që e ka bërë edhe me koleksionin e fundit.

“Hidhini një sy koleksionit tim të fundit të bizhuterive tek “shopBleona” – shkruan ajo krahas fotos me disa nga bizhuteritë.

Duket se gjatë kësaj periudhe mungese në muzikë, Bleona i është përkushtuar plotësisht biznesit të saj. /Blitz.al/

Check out my latest jewelry collection over at @shopbleona!

A photo posted by Bleona (@iambleona) on

Komento
Shperndaje