Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bleona bën “rrëmujë” në Instagram

September 11
10:14 2016

Bleona Qerreti poston shpesh në rrjete sociale foto të cilat shkaktojnë debate të shumta nga komentuesit.

E njëjta situatë është përsëritur edhe pak minuta më parë, kur këngëtarja ka postuar një fotografi, në të cilën shfaqen dy vajza duke bërë shqiponjën, edhe pse ajo ka shkruar: “Çunat shqiptarë po pushtojnë botën”.

Të shumtë kanë qenë ata që kanë komentuar për faktin se prapa dy vajzave ndodhet një dyqan me një emër qesharak. Shumë shqiptarë, më shumë sesa shqiponjën në duart e vajzave, kanë vënë re markën sipër kokës së tyre. Dikush ka filluar të bëj tag miqtë e tij, të tjerë kanë komentuar se vajzat duhej të kishin gjetur një vend më të përshtatshëm për të bërë foton e tyre. Bleona është mjaftuar me këtë mbishkrim për të bërë pak rrëmujë në Instagram.

“Konsullet e nderit. VivaAlbania. Lets’go Albania. Çunat shqipatrë pushtojnë botën”-shkruan këngëtarja në Instagram./Blitz.al/

Konsullet e nderit …..#vivaalbania #letsgoalbania #cunatshqiptarepushtojneboten ?

A photo posted by Bleona (@iambleona) on

Shperndaje