Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bledi Mane: Perversitetit i përgjigjem me këtë foto perverse

Bledi Mane: Perversitetit i përgjigjem me këtë foto perverse
April 15
15:46 2016

Vetëm pak minuta më parë, Bledi Mane ka shpërndarë një foto kontroverse në Facebook.

Duke parë këtë foto duket se Bledi është revoltuar nga disa kërcënime të mundshme që ka marrë. Ai kërkon lirinë e fjalës e cila ju cënohet shumë njerëzve për arsye të ndryshme.

Bashkangjitur me foton ai shkruan:” Përshëndetje për të gjithë kërcënuesit! Si do të reagoje nëse që në mëngjes fillojnë kërcënimet halabake me shpresën se do të të trembin? Si do të reagoje që në mëngjes kur të kërcënojnë pse shkruan,reagon, atakon dhe iluminon dynjanë?
Perversitetit me perversitet përgjigju! Ndjesë për miqtë e mi por kjo foto u dedikohet kërcënuesve dhe dhunuese të fjalës së lirë!”

Nuk dihet akoma se çfarë kërcënimesh ka marrë gazetari që e kanë detyruar të shprehet në këtë mënyrë. Fotoja në Facebook është shoqëruar me komente negative nga ndjekësit e tij .

 

Etiketimet
Shperndaje